Anasayfa Hakkimizda... Urunlerimiz... Bize Ulasin...
     

 

HAKKIMIZDA...

 

 

1992 yılında kurulan firmamız 22 yıdır gıda sektöründe faaliyetini sürdürmekte olup Pınar Süt San. A.Ş. nin sanayi ürünleri bayiliğini yapmaktadır. Istanbul Anadolu yakasında bulunan firmamız şehir içi ve şehir dışı dağıtımını kendi araçlarıyla yapmaktadır.

 

Eser Gıda müşterilerine sunduğu yağsız süt tozu, tamyağlı süt tozu, peynir suyu tozu, süt ve krema gibi temel ürünlerin yanında özel istekler doğrultusunda da peynir tozu, kakao, laktoz, süt proteini, süt aroması ve tereyağ gibi çeşitli ürünlerde temin etmektedir.

 

Tüm müşterilere teknik destek için çözüm üreten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı bir ilke bilen, her zaman en iyiyi ve kaliteyi alıcılarına sunmayı hedef edinen Eser Gıda yılların tecrübesiyle sizlere hizmette sınır tanımamakta, bünyesine yeni iş kolları ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir.

 

Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte yeni gıda ürünleri piyasaya sürülmektedir. Eser Gıda olarak arzumuz müşterilerimize olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi sunabilmek olduğundan özellikle süt ve süt ürünleri ile ilgili tüm yeniliklerle yakından ilgi duymaktadır.